Rodzaje eventów

Domowa galeria dla każdego

Jak powszechnie wiadomo, w czasach nam współczesnych, niezwykle silny nacisk kładziony jest na personalizację. Dotyczy to także przestrzeni, w których ludzie przebywają na co dzień. Chodzi nie tylko o miejsce pracy, ale przede wszystkim o mieszkanie. Ma ono być dostosowane do potrzeb lokatora i odpowiadać mu stylistycznie. Ale jak w łatwy i szybki sposób zmienić wygląd pomieszczeń, bez konieczności ponoszenia dużych inwestycji związanych z remontem? Z pomocą przychodzą plakaty.

Jakie motywy plakatów są dostępne

Przede wszystkim nie trzeba się ograniczać. Wystarczy zajrzeć na Dear Sam, by odnaleźć inspiracje dla siebie. Plakaty dostępne są w wielu różnych rozmiarach, a także w niemalże nieograniczonej ilości wzorów. Oto niektóre z dostępnych kategorii do wyboru: vintage, zwierzęta, botanika, sztuka abstrakcyjna, wydruki grafiki, wine, recycled, studio france, sudio selection, muzyk, natura, obrazy do kuchni, plakaty dla dzieci, premium selection, kosmos, ilustracje, icons, lne art, moda, miejsca i miasta, mapy, ludzie i portrety, american scenes, art deco, architektura, czarno-białe, fotografia, halftone, czy famous artworks.

Jak dobrać plakat odpowiedni dla siebie

Przede wszystkim należy kierować się własnym gustem oraz swoim poczuciem estetyki. Oczywiście nie trzeba ograniczać się do jednego lub kilku plakatów. W przypadku dużej wolnej powierzchni na ścianie można stworzyć całą galerię z wybranych plakatów. Mogą różnić się rodzajami ram lub kolorystyką, jednak powinny tworzyć pewną spójną całość. Wtedy taka kompozycja o wiele bardziej przykuwa wzrok i wywołuje większy efekt.

bard